ART / Etchings etc / Colour etching 13152037
nr 1315 2037
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. Signed, numbered 16/20. Haskel 177. Subject: ca 59x78. Sheet: 68x82, 5 cm, unframed,
COLOUR ETCHING, Signerad, numrerad 16/20. Haskel 177. Motivet: ca 59x78. Bladets mått: 68x82,5 cm, oramat löst blad
3000
SEK 2000
Monday Mars 23 2020
at 20:37:08
23/3 20:32:08
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander